MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

KURUMSAL

  • MERKEZ : Siteler Mah. Sanayi Sitesi 5694 Sok A5 Blok No:1/A, 33040 Akdeniz/Mersin
  • 0 (324) 235 26 49
  • enis@enisusta.com.tr

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Enis Usta San. Mak. İmalat ve Kaynak 1996 tarihinde Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odasına, 4086 Ticaret sicil numarasıyla kayıtlı olarak kurulmuştur. Şirketimizin uzmanlık kolu olan, Endüstriyel tesislere yönelik olarak aşağıdaki iş kategorilerinde hizmet vermekteyiz 

Firmamız metal sektöründe Torna işleri,Freze İşleri ve Gemi İşleri Tamir bakım yedek parça imalatlarında itinayla hizmet vermektedir. Deneyimli ekibimiz yeterli ekipmanımız mevcuttur. Isimizdeki disiplin, ürünlerimize gösterdigimiz titizlik ve gözettigimiz müsteri memnuniyeti, firmamizin çalisma ve ürün kalitesini arttirmistir.Dürüst ticaret ve kaliteli ürünlerimizle siz degerli müsterilerimize hizmet için yarisiyoruz.
Enis Usta Tornacılık, küresel rekabet ortaminda is yapmakta ve konusunda rekabet baskisini hissettirmektedir. Değisen kosullarin etkisini olumlu yöne çevirmek üzere sirket stratejik planlama çalismalarini baslatmistir. Öncelikli olarak sirketin vizyonu, misyonu ve temel degerleri yeniden sekillendirilmistir. 
Yeni vizyonumuz "Çalisanlar ile birlikte; kusaklar boyu varligini sürdüren, teknoloji gelistiren ve her mücadeleden teknik gücü ile galip çikan bir sektöründe lider firma olmak" seklinde belirlenmistir. 

Enis Usta San. Mak. İmalat ve Kaynak
Adres Bilgilerimiz
MERKEZ : Siteler Mah. Sanayi Sitesi 5694 Sok A5 Blok No:1/A, 33040 Akdeniz/Mersin
Telefon Numaramız
0 324 235 26 49
Mail Adresimiz
enis@enisusta.com.tr